Cena a příprava dortu

Kolik stojí dort a jak se připravuje

Lidé mi často kladou otázku, kolik vlastně takový dort stojí. Celkové náklady – ať už dort či cukroví připravuje kdokoli, se mění v závislosti na různých faktorech. Těm bych se zde chtěla věnovat.  Záleží mi na tom, aby tyto informace zazněly. Nezdržím vás dlouho, nebojte 🙂

Zajímá mě taky ochutnávka 

Základní cenové rozpětí

Ceny dortu se odvíjí od velikosti (počtu porci), použitých surovin, časové náročnosti zdobení dortu, počtu figurek, atd. V ceně dortu je jedna figurka, další jsou účtovány zvlášť, dle náročnosti.

Cena za 1 kg začíná na 400,- Kč u dortu bez potahové hmoty a 450,- Kč/kg u dortu s potahem.

Modelově:

  • Menší dort o 8-10 porcích, průměr 16-18 cm od 1,5 kg
  • Dort 10-12porcí průměr 21 cm od 2,5 kg
  • Dort 12-16 porci průměr 24 cm od 3 kg
  • Dort 20-24 porcí průměr 28 cm od 4 kg
  • 3D dorty se pohybuji od 1.200,- Kč výše

Příklady dortů, které jsem upekla. Zajíček byl jednoduchý, papoušek náročnější 🙂

Výběr typu a velikosti dortu

S tím to celé stojí a padá. Od počátečního zadání se odvíjí celková náročnost práce, náklady na suroviny, energii, pomůcky, vybavení apod. Možností je skoro nespočetně – podívejte se například na svatební dorty, narozeninové dorty, dorty pro děti nebo speciální dorty. Menší (jednopatrové), jednoduché, nepotahované dorty vycházejí levněji. V opačné části spektra se pak nachází velmi komplikované, netradiční a náročné dorty.

Nápad

Když vycházím z osvědčených postupů a receptů, „stačí“ jet podle zavedeného postupu. Pokud má dort být zvláštní nebo dokonce mimořádně zvláštní, vyžaduje to práci navíc. Například zadání „Chci dort jako papouška“ (viz obrázek výše)  vyžaduje nastudovat, jak papoušek vypadá. Nemůže být ledajaký, je to vlastně soška. Dalším příkladem může být i speciální dort, který vypadá jako leguán. To zkrátka podle nějakého mustru udělat nejde 🙂 No a v takovém případě je zapotřebí počítat i s časem, který člověk stráví studiem a plánováním.

Dort, který vypadá jako leguán

Suroviny

Zde přicházejí na řadu kupecké počty. Tak rychle: máslo, vajíčka, mouka, čokoláda, ovoce, marmeláda/jam, mascarpone, tvaroh, ovoce, atd. atd. Považuji za mimořádně důležité zdůraznit, že má-li někde být čokoláda, je třeba použít čokoládu kvalitní a ne nějakou šizenou. To samé platí pro všechny ingredience. Musejí být kvalitní.

Takové to „když nemáte mozarellu, dejte tam eidam“ opravdu nemám ráda. Proč? Protože to prostě nefunguje.

Sečteme-li opravdu jen základní náklady na suroviny, dostáváme se na asi 400,- Kč u světlého jednopatrového korpusu. Čokoládový vychází lehce přes 470,- Kč. Tak se můžeme pustit do vlastní práce.

Práce

Přichází ke slovu příprava nástrojů a pomůcek, těsta, tvarování, řezání. Krémy, polevy, zdobení. Ale také čekání, než stuhne krém v ledničce. Dobře, někdy lze během této doby dělat i něco jiného :). Uložení do krabice, popřípadě dovezení dortu na místo. Každá z těchto aktivit vyžaduje čas, popřípadě ještě náklady na dopravu.

Posčítáme-li všechny aktivity dohromady (namátkou – jen příprava a šlehání krému trvá desítky minut), příprava dortu trvá hodiny. Minimálně 3-4, běžně 6-8. A teď přichází ta otázka: na kolik peněz si každý  z nás cení svůj čas?

Voda, energie

Možná se to na první pohled nezdá, ale vaření/pečení vyžaduje i nezanedbatelné náklady na energii (elektřina, plyn) i vodu.

Vybavení

Dorty jsou složitými cukrářskými výrobky. Aby je bylo možné připravit, jsou zapotřebí různé nástroje a zařízení. Troubou, sporákem či lednicí počínaje a nádobím (ne)konče. A tyto věci se postupem času opotřebovávají, takže je bude třeba pořídit znovu. Není to sice každý rok, ale jednou za čas je to potřeba. Proto je nutné ukládat si malé částky průběžně, aby bylo možné je jednou znovu koupit. To ale ví každá kuchařka 🙂

Dort koupený nebo vyrobený?

Tak jsme na konci, a vlastně zase na začátku. Máme výsledek: kvalitní dort, který udělá radost a můžeme se spolehnout, že vše je v něm takové, jak má být. Poctivě jsme zahrnuli všechny náklady na suroviny a ostatní vstupy. Takový dort něco stojí a nikdy se nedostaneme na průmyslovou supermarketovou cenu. Ale vsadíte si, že ten supermarketový je lepší? Já ne 🙂

Kontaktujte mě