Dorty a cukroví

Dorty a cukroví pro všechny příležitosti

Baví mě pečení všech druhů dortů a cukroví. To, co všechny mé výrobky spojuje, jsou kvalitní suroviny a pečlivá práce.

Kontaktujte mě 

Narozeninové dorty

Základem mé práce jsou narozeninové dorty, které peču pro děti i dospělé. Připravuji dorty klasické, moderní, laděné podle určitého tématu nebo motivu. Zkrátka tak, aby i díky nim byly narozeniny perfektní.

Prohlédnout narozeninové dorty 

Svatební dorty

Svatební den musí být výjimečný. To samé platí pro svatební dorty. Všechny mé svatební dorty mají jedno společné: jsou přesně takové, jaké je chcete mít. Laděné barevně, chuťově i stylově.

Prohlédnout svatební dorty 

Dorty pro děti

Rozzářené oči, úsměv na tváři… Děti milují překvapení. Dorty pro děti proto peču možná nejraději ze všeho. Ať už jsou to dorty pro kluky nebo dorty pro holky, malé nebo velké, dávám si opravdu záležet na tom, aby výsledek byl precizní a připravený pouze z kvalitních surovin. Žádné náhražky!

Prohlédnout dorty pro děti 

Speciální dorty

Dávno pryč jsou doby, kdy slovo dort znamenalo pouze klasický korpus, případně několik plochých pater nad sebou. Dokáži připravit prakticky jakýkoli tvar dortu. Speciální dorty se hodí vždy, když chcete někomu udělat opravdu speciální radost!

Prohlédnout speciální dorty 

Cukroví

Co by to bylo za svatbu nebo Vánoce bez cukroví. Krása se skrývá v detailu, a proto právě na detaily dbám obzvlášť. Ve spojení s výbornou chutí je pak jediným problémem ovládnout se a nesníst vše najednou!

Prohlédnout cukroví